MOSA
Flamenko, ziedi, krāšņums, kaislības... tas viss aicina doties aizrautīgā piedzīvojumā!!
Šajā lapā tu vari gūt mazu gabaliņu Spānijas saules, iegādājoties kādu no spāņu rotaslietām, no sudraba diegiem darinātajiem Kordovas filigrāna auskariem, Salamankai tipiskajām Charro pogas rotām, spīdīgajiem markezīta auskariem un citām krāšņām spāniskām rotām.
Drīzumā piedāvāsim arī doties kopā ar mums neparastā un aizraujošā ceļojumā uz Spāniju.

Zīmols MOSA radies Spānijas iedvesmots - flamenko, ziedi, krāšņums, kaislības... tas viss aicina doties aizrautīgā piedzīvojumā!!
Šajā lapā tu vari gūt mazu gabaliņu Spānijas saules, iegādājoties kādu no spāņu rotaslietām - no sudraba diegiem darinātajiem Kordovas filigrāna auskariem, Salamankai tipiskajām Charro pogas rotām, spīdīgajiem markezīta auskariem un citām krāšņām spāniskām rotām.

Filigrāna rotas

Filigrāns ir sena juvelieru amatniecības prasme, kur no smalkiem sudraba diegiem tiek uzvītas rotas smalkas mežģīnes rakstā. Papildini arī tu savu tērpu ar smalkajām un ļoti sievišķīgajām mežģīņu rotām no Spānijas!

Rotaslietas līgavām un svētkiem

Spāņi ir slaveni ar savu dizainu līgavu kleitām, radot vienas no pašām skaistākajām kleitām pasaulē īpašajam dzīves notikumam. Lai arī tu justos vēl īpašāka savā dienā, piedāvājam greznoties ar spāņu rotām, kas ir tikpat smalkas un oriģinālas kā viņu radītie tērpi!

Charro rotas

Charro pogas raksturīgas Salamankas pilsētai Spānijā. Tām ir ļoti sena vēsture, iespējams, tās radušās vēl pirms Kristus dzimšanas tālajā Ibērijas pussalā, piedzīvojot gan ķeltu, romiešu, musulmaņu un citus tautu valdīšanas laiku, līdz pat mūsdienām, kad uz klasiskās charro pogas bāzes radušies jauni dizaina varianti. Izmēģini arī tu šo vēsturiski bagāto un skaisto charro rotu!