Par mums

MOSA radies Spānijas iedvesmots - flamenko, ziedi, krāšņums, kaislības un neizsīkstošs dzīvesprieks...

Piedāvājam spāņu juveliermeistaru dažādās tehnikās darinātās sudraba rotas no Spānijas.

Filigrāns - juveliermākslas tehnika, kas ir smalks process, kur rotaslietas tiek it kā "uzaustas" no sudraba vai zelta diegiem, veidojot skaistas dārgmetāla mežģīnes, kuras raksturīgas Spānijai, īpaši Andalūzijas pilsētai Kordovai, kur radītās rotas bieži mēdz dēvēt tieši par kordoviešu filigrānu. Šī meistarība tiek nodota no paaudzes paaudzē, lai gan mūsdienās šādi meistari vairs nav daudz, kas prot strādāt tik smalkā rokdarbu tehnikā.

Charro - charro poga ir sens rotu motīvs, kas raksturīgs Salamankas pilsētai Spānijā. Tā, iespējams, radusies vēl pirms Kristus dzimšanas un piedzīvojusi dažādu tautu valdīšanas laikus Ibērijas pussalā. 

Markazīta rotas - īpašs mirdzums, kuru piešķir markazīta akmeņi, tās valkātājai dāvājot spānisku eleganci un karalisku gaumi.

Auskari ar austrumniecisku motīvu - vēsturiski Spānijas teritorijā, īpaši Andalūzijā, daudzus gadus valdīja arābi, kuri atstājuši savu mantojumu gan arhitektūrā un interjerā, gan mākslā un kultūrā, neizpaliekot arī rotu darināšanā.

Eņģeļu saucēji - īpaši amuleti aizsardzībai.

MOSA rotas būs lieliska dāvana sievietei jebkuros svētkos vai arī iespēja iepriecināt pašai sevi ar skaistajām spāņu rotām.

Lai Tavs skaistums atmirdz sudrabā!

MOSA - sudraba rotas no Spānijas
www.mosa.lv